SAM TŁUSZCZ SIĘ NIE STOPI

  No dobra, nie oszukujmy się….Sam tłuszcz się nie stopi. Nie zniknie za pomocą patrzenia na piękne modelki i komentowania, że one są młode i  stać je na mnóstwo zabiegów. Ja tak robiłam:)

Jeśli chcemy wyglądać zdrowo i czuć się dobrze w naszym ciele, to musimy podnieść zadek z sofy i coś z tym fantem zrobić.

Pamiętajmy, że wygląd MA ZNACZENIE, ja wiem, że połowa powie, że piszę bzdury. Niestety estetyczny wygląd jest ważny, przekłada się on na nasze dobre samopoczucie tym samym na lepszą aurę i wewnętrzne szczęście. A co za tym idzie? Szczęśliwe życie. Lepsza praca, więcej uśmiechu i ta wyjątkowa aura, którą mają wokół siebie zadowoleni ludzie…

Osobiście lubię ćwiczyć na siłowni. Uważam, że ćwiczenie na siłowni jest zabawniejsze, są grupy osób, które wzajemnie się wspierają i czasami dla niektórych jest to jedyna rozrywka. Dlatego ja zdecydowanie proponuję korzystanie z siłowni nawet tych najmniejszych. Nie tylko możesz poćwiczyć ale i nawiązać nowe ciekawe znajomości.

Jednak muszę i chcę pamiętać o tym, że nie każda z Was ma taką możliwość. Nie zawsze blisko Waszego domu jest siłownia, bywa, że nie stać nas na nią lub po prostu wstydzimy się innych osób. Szanuję to. Dlatego też podczas mojej diety przygotowałam dla Was zestaw ćwiczeń, które możecie wykonać w domu. Zobaczycie już wkrótce jak trzęsie się mój tłuszcz:) spala,  ale i po pewnym czasie znika.

Moje ulubione ćwiczenie to oczywiście na pozbycie się pelikanów, czyli budyniowych ramion.

Śledźcie mój FP i niedługo zestaw ćwiczeń dla każdej mamy:-) i nie mamy….

Justyna

 

Udostępnij: