Przewodnik – Polska. Najlepsze dla dzieci

Przewodnik. Polska - Najlepsze dla dzieciSubiektywny i jedyny na rynku przewodnik dla podróżujących z dziećmi.

100 wyjątkowych i sprawdzonych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić nie tylko podczas wakacji. Wyboru dokonała Justyna Tomańska – mama i autorka najlepszedladzieci.com.

Kraina Bajek w Dolinie Charlotty, Park Wodny Nemo, Chatka Baby Jagi na skraju Puszczy Białowieskiej, Krakowska Manufaktura Czekolady, Hobbitówa, Akwarium Gdyńskie czy wolsztyńska parowozownia to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W przewodniku znajdziecie najlepsze aquaparki, muzea, obiekty sportowe, restauracje, hotele, teatry, sale zbaw i atrakcje przyrodnicze.

Są tam atrakcje duże i małe, na tydzień i jeden dzień, i co ważne, na każdą kieszeń. Ten przewodnik warto zawsze mieć pod ręką w samochodzie podczas rodzinnych wyjazdów.

Justyna Tomańska, dojrzała kobieta, często zaangażowana w akcje charytatywne. Szczęśliwa mama pięcioletniej Zosi z pasją rozwija swój autorski projekt najlepszedladzieci.com. Odwiedza obiekty przeznaczone dla dzieci oraz propaguje zdrowy styl życia. Skrupulatnie analizuje atrakcyjność oferty, a następnie doradza, co wybrać i z czego skorzystać by czas spędzony z dziećmi był świetną zabawą dla całej rodziny. W tej dziedzinie nie uznaje kompromisów. Filmy ze swoich eksperckich podróży umieszcza w serwisie najlepszedladzieci.com. W licznych podróżach towarzyszą jej dzieci w różnym wieku – często to właśnie ich opinia na temat odwiedzanych miejsc okazuje się decydująca.

Teraz 100 najciekawszych, przyjaznych rodzinom atrakcji znalazło miejsce w prawdziwym niezbędniku każdego rodzica: „Polska. Najlepsze dla dzieci”.

Przewodnik z serii 3w1 idealnie łączy barwne opisy z atlasem turystycznym oraz składaną, laminowaną mapą z zaznaczonymi atrakcjami opisanymi w książce. Mnóstwo kolorowych fotografii i intuicyjny układ treści sprawiają, że korzystanie z przewodnika jest łatwe, wygodne i przyjemne.
To doskonała inspiracja do podróżowania z dziećmi 🙂

Zapraszamy na stronę przewodnika na Facebooku.


Patronat:

Czas dzieci
Familie.pl
M jak mama
Mam dziecko. Interia
Miasto dzieci
Podróże
Poznaj swój kraj
Świat rodziców
Minimini plus

Wydawca:

ExpressMap