O mnie

 Cześć !

Ogromnie się cieszę, że tu jesteś i chcesz mnie bliżej poznać. img_7955c

Urodziłam się w Ozimku pod Opolem. Otwartości na świat i ludzi nauczył mnie tata, który za czasów żelaznej kurtyny zabierał mnie do Berlina, Wiednia czy Pragi. Jako jedynaczka zawsze marzyłam o rodzeństwie, dlatego już jako nastolatka opiekowałam się dziećmi, łącząc pracę zawodową z zabawą.

Podczas studiów wyjechałam na dwa tygodnie do Londynu – nauczyć się języka. Zostałam tam siedem lat! Pracowałam z dziećmi i sprzątałam, ale w wolnych chwilach inwestowałam w siebie zwiedzając muzea, galerie, chodząc do kin, teatrów i na koncerty.

Osiem wspaniałych lat spędziłam Hiszpanii. Swoje doświadczenia po moich podróżach spisałam na kartach dwóch powieści: Polka w Londynie i Polka w Madrycie. Pierwsze kroki w showbiznesie stawiałam w Hiszpanii, prowadząc własną agencję eventową i realizując programy dla hiszpańskiej telewizji. Do Polski wróciłam po 15 latach pracy na Zachodzie. Jestem też autorką praktycznego przewodnika dla podróżujących z dziećmi: Polska. Najlepsze dla dzieci – który po raz kolejny został wydany na początku lipca 2016 roku.

Byłam współzałożycielką popularnego zespołu muzycznego Volver, a jego wokalista – Mariusz Totoszko – został moim życiowym partnerem i ojcem naszej ukochanej córeczki Zosi.

Dziś z pasją rozwijam między innymi projekt najlepszedladzieci.com oraz wszelkie projekty dotyczące zdrowia i aktywności rodzinnej. Odwiedzam obiekty przeznaczone dla dzieci w Polsce, a ostatnio w Europie. Skrupulatnie analizuję atrakcyjność oferty, a następnie doradzam, co wybrać i z czego skorzystać, by czas spędzony z dziećmi był świetną zabawą dla całej rodziny. W ramach projektu piszę także piosenki i wydaję płyty dla dzieci.

Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia i zostałam twarzą kampanii Cambridge, która bazując na ponad 20 letnim doświadczeniu w odchudzania w mądry i sprawdzony sposób pomaga ludziom borykającym się z nadwagą. Ja również od kilku lat próbowałam schudnąć stosując różne diety i jak pewnie większość miałam wzloty i upadki w tej materii…Jednak dzięki wizycie w Centrum Odchudzania Cambridge w Warszawie, dowiedziałam się jak skutecznie mogę zrzucić ostatnie 5 kilo niechcianego „tłuszczyku”. Swoją przygodę z dietą Cambridge nagrałam podczas podróży po Europie, gdzie niskokaloryczne i odżywcze posiłki Cambridge były niezastąpione, a ich skuteczność przeszła moje oczekiwania. Schudłam podczas 28 dni ok. 5 kilo, a moja talia wyszczuplała o ….9 cm!!! Teraz poranki spędzam najczęściej na siłowni, dzięki czemu ładuję akumulatory pozytywnej energii na cały dzień oraz nadal korzystam z diety Cambridge, aby utrzymać moją dobrą wagę.

Serdecznie Was zapraszam na wielki konkurs z dietą Cambridge i cieszę się, że jesteście ze mną.

Justyna Tomańska