Jack’s Cinema – kulturalne miejsce idealne!

Kiedyś marzyłam o małym prywatnym kinie. Byłyby wyświetlane w nim moje ulubione filmy, sączyłabym coś pysznego ( najlepiej o smaku kokosa) i najcudniej na Świecie spędzałabym czas…
Muzyka filmowa byłaby miodem na moje uszy… Niestety jeszcze tego marzenia nie spełniłam.
Gdy zostałam mamą, marzyłam o tym aby powstało kino wyłączanie dla dzieci i rodziców. Rodzice mogliby komfortowo spędzać czas, mamy piłyby kawę, jadły ciasto, gawędziły, a dzieci oglądałyby bajki robiąc przy tym swój dziecięcy hałas.
Dlatego też, gdy tylko dowiedziałam się, że istnieje takie miejsce gdzie można zjeść rodzinny lunch a na dużym ekranie w międzyczasie oglądać film, przyznam szczerze, że bardzo mnie to zaciekawiło i natychmiast zwerbowałam moją rodzinę do testowania nowej lokalizacji.
Niedziela godzina 13.00 na ulicy Bracka 18, czyli w samym centrum Warszawy jest takie miejsce – #JacksCinema . Idziemy na lunch do kina – oznajmiłam.

2

Muszę uczciwie przyznać, że byliśmy mocno zaskoczeni przybywając do klubu. To nie jest typowe miejsce dla dzieci, aczkolwiek widać, że dzieci są tutaj lubiane 😉
Jack’s Cinema to miejsce kultury, tutaj odbywają się koncerty, stand upy, liczne kulturalne wydarzenia, a w niedzielę i tylko w ten dzień o godzinie 13.00 można przyjść całą rodziną na doskonałe hamburgery i oglądnąć bajkę. Tutaj nie ma niezadowolonych ludzi, którzy irytują się płaczem pociechy, którzy stroją fochy gdy film opózniony jest o 15 minut. Tutaj panuje miła atmosfera, nikomu się nie śpieszy.. . Nie jest nerwowo. Ojcowie zachwycają się rockowym klimatem i wiem, że robią plany kiedy przyjść do knajpy wieczorem:), mamy natomiast podziwiają liczne zdjęcia aktorów i gwiazd.
Ile to wszystko kosztuje? Wejście do kina to koszt 5 złotych dla dziecka, a dla dorosłego 10. Pomimo, że nie ma typowego menu dla dzieci, przypominam jest to klub rockowo – filmowy dzieci mogą pooglądać licznie gitary a dorośli powspominać najlepszych aktorów . To naprawdę jest fajnie miejsce! Takie nietuzinkowe.

1

Można smacznie zjeść, hamburgery, zupa, pyszne sałatki i genialne, świeże soki! Czyli coś dla całej rodziny.
Nasza córka była zachwycona, przyznam, że my również. Pomimo, że nie jest to miejsce typowe dla rodzin z dziećmi, to wiemy, że będziemy tutaj częstymi gośćmi. Bez rodzicielskiej pompy i na luzie….
Seans odbywa się TYLKO w niedzielę o godzinie 13.00 W pozostałe dni jest to idealne miejsce dla lubiących kulturę rodziców lub szalone wieczory:)))

3

Udostępnij: