GOTOWANIE RODZINNE

Jak często gotujecie ze swoimi dzieciaczkami? Sprawia Wam to radość?

Ja często gotuje z Zosią i mam takie krótkie pytanie do Was: czy denerwuje Was bałagan i rozlane mleko, wysypana mąka na podłodze, stłuczona szklanka, ubranie całe w plamach…..?

Często zaczynamy zabawę z dzieckiem w gotowanie, a potem mamy problem z „niezdarnością” naszych dzieci, które albo cos wyleją, albo coś stłuką.

Ja wyłączyłam ten „chip” i cieszę się ogromnie jak pozostaje ten bałagan w kuchni i patrzę po zabawie na moją córkę całą w mące i mówie do niej: KOCHAM CIE OGROMNIE!

Włączamy więc na luz i bawimy się z dziećmi jak dzieci.

Polecam Wam jutro zajęcia kulinarne w klubie Zwalcz Nudę – poniżej (opis oryginalny z ich strony).

Wtorki godz. 18.30 

Warsztaty kulinarne dla dzieci – Językiem po mapie, czyli kulinarna podróż dookoła świata

Nie ruszając się z kuchni, rozpoczynamy kulinarną objazdową wycieczkę po świecie. Niczym XIX-wieczni emigranci wyruszymy z angielskiego portu, gdzie pożegnamy Europę pysznymi pancakes z owocami i bitą śmietaną. Zawitamy to Meksyku, gdzie nie damy się zawinąć w tortillę. W trakcie naszej podróży odwiedzimy Azję i obalimy mit o tym, że mieszkańcy tego kontynentu jedzą wyłącznie ryż. W krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej poprosimy Beduinów o ich sekretne receptury. Powrócimy do Europy, gdzie na greckiej wyspie powita nas Grek Zorba i zaprosi na wspólny obiad.

Na kolejnych zajęciach będziemy odwiedzać:

18.10 – Węgry

25.10 – Meksyk

8.11 – Francja

15.11 – Ekwador

Zajęcia dla dzieci 5+

Obowiązują zapisy: www.zapisyzwalcznude.pl

polecam

Justyna

Udostępnij: